info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo OFERTAT e Janarit | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shurup

Showing 1–20 of 116 results

Himalaya Bresol Sirup

Shurup me veprim çrregullimet e rrugëve tё frymёmarrjes, me efekt mukolitik dhe qetёsues i kollёs. 100 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Now Omega-3 Fish Oil Liquid

Omega-3 në formë shurupi me shije limoni Flakon x 200 ml
2,900.00 L 2,465.00 L -15%
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Depurativo Antartico

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 500 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Metodo 21 Dreno 21

Suplement ushqimor me efekt pastrues të organizmit nga toksinat 100 ml
3,200.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Diur-Mech

Suplement ushqimor që mundëson drenimin e lëngjeve trupore 250 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë

Gianluca Mech La Dieta Tisanoreica Decottopia Slim-Kombu

Suplement ushqimor që ndihmon në ruajtjen e peshës normale trupore 500 ml
3,100.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Difesa

Suplement ushqimor me echinancea që forcon sistemin imunitar, për fëmijë mbi 2 vjeç. 14 flakonë
1,900.00 L 1,710.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Buona Nauzen Gel

Suplement ushqimor për fëmijë, i dobishëm në rast të të përzierave, të vjellave, refluksit dhe vështirësive në tretje. 50 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë

Laevolac Oral Solution 670 mg/ml

Shurup me laktulozë, me efekt laksativ 134 g
106.00 L
Shtoje në shportë

Eagle Biotech B Sciroppo

Shurup me vitamina të grupit B për fëmijë dhe të rritur Flakon x 120 ml
1,800.00 L
Shtoje në shportë

Olimp Labs Redukac Shot

Suplement specifik për rikuperim të shpejtë të përbërësve thelbësorë në trup , pas pirjes së alkoolit. Flakon x 60 ml
540.00 L
Shtoje në shportë

Floradix Vitamin-B-Complex Liquid

Suplement ushqimor me vitamina të grupit B Flakon x 250 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Floradix Syrup

Shurup me hekur dhe vitamina Flakon x 250 ml
1,690.00 L
Shtoje në shportë

Erbozeta Ferrodep Sciroppo

Shurup me hekur, bakër, zink dhe vitamina Flakon x 150 ml
1,733.00 L
Shtoje në shportë

Biotrading Ferrosil Plus Syrup

Shurup me hekur dhe vitaminë C Flakon x 200 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Vitaglobin Syrup

Suplement ushqimor i balancuar me vitamina, minerale dhe hekur Flakon x 200 ml
1,890.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Haliborange Baby & Toddler + Multivitamin liquid

Shurup me vitamina për fëmijë dhe bebe nga 1 muaj 250 ml
1,640.00 L 1,312.00 L -20%
Shtoje në shportë

Sopulmin shurup 40 mg/5 ml (sobrerol)

Shurup me veprim mukolitik për trajtimin e kollës me sekrecione 200 ml
894.00 L
Shtoje në shportë

Helmintox 125 mg/ 2.5 ml (pirantel)

Medikament OTC për trajtimin e disa parazitëve të zorrës 15 ml
253.00 L
Shtoje në shportë

Tussavit shurup

Shurup me ekstrakte bimore për qetësimin e kollës
339.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare