info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

shurup

Showing 1–20 of 62 results

Natures Aid Glucosamine HCl, MSM & Chondroitin

Suplement ushqimor që forcon kockat dhe mbështet artikulacionet 500 ml
3,500.00 L
Shtoje në shportë

Adrien Gagnon Echinacea Liquid Formula

Suplement ushqimor që rrit mbrojtjen imunitare dhe ndihmon në ''luftën'' kundër infeksioneve të rrugëve të sipërme të frymëmarrjes 110 ml
1,560.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Echitos Bimbi

Shurup me ekstrakte bimësh për qetësimin e kollës së fëmijëve tuaj 200 ml
1,500.00 L 1,350.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Fichi e Manna

Suplement ushqimor që mbështet funksionin e traktit gastro-intestinal 150 ml
1,800.00 L 1,620.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Reflumil Save

Suplement ushqimor që përmirëson funksionet tretëse 500 ml
2,500.00 L 2,250.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Propolnac Adulti

Shurup me ekstrakte bimësh dhe acetilcisteinë për kollën dhe rrugët e frymëmarrjes 150 ml
1,450.00 L 1,305.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Florap Smart

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit gastro-intestinal Paketim x 6 flakonë
1,350.00 L 1,215.00 L -10%
Shtoje në shportë

Natures Aid Cod Liver Oil Liquid

Suplement ushqimor me omega-3, i përftuar nga vaji i mëlçisë së merlucit 500 ml
3,070.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Alta Natura Propolinea Soluzione Junior

Suplement ushqimor me propolis, për të rritur mbrojtjen imunitare të fëmijëve tuaj 200 ml
2,000.00 L 1,800.00 L -10%
Shtoje në shportë

Alta Natura Renydol Soluzione Orale

Suplement ushqimor që mbështet funksionin normal të traktit urinar 250 ml
1,900.00 L
Shtoje në shportë

Abopharma Hayde Liquid Organic Germanium

Suplement ushqimor me germanium për të rritur Paketim x 10 bustina
2,500.00 L
Shtoje në shportë

Leaton for Kids

Suplement ushqimor në formë shurupi për fëmijë 500 ml
1,165.00 L
Shtoje në shportë

Leaton Classic

Suplement ushqimor në formë shurupi për të rritur 500 ml
1,165.00 L
Shtoje në shportë

Promo Pharma Lichensed Sciroppo Bimbi

Shurup që zbut kollën dhe mbron rrugët e frymëmarrjes nga agjentët e jashtëm dëmtues 100 ml
1,200.00 L
Shtoje në shportë

Erba Vita Lass B

Suplement ushqimor për mirë-funksionimin e traktit gastro-intestinal 150 ml
1,600.00 L
Shtoje në shportë

Buona Respiro Sciroppo

Shurup me ekstrakte bimore për trajtimin e kollës së kombinuar tek fëmijët 140 ml
1,326.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Liquid Magnesium Citrate 815 mg

Suplement ushqimor me citrat magnezi Paketim x 20 bustina
910.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Elaxa Syrup

Shurup me laktulozë dhe glicerinë, për të kundërshtuar konstipacionin 200 ml
940.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Deviton Drops

Suplement ushqimor me vitaminë D, për fëmijë 20 ml
720.00 L
Shtoje në shportë

Fortex Elaxa Liquid Sachets

Suplement ushqimor që kundërshton fenomenin e konstipacionit Paketim x 12 bustina
912.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso