info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Physalis Propolis Forte

Çmimi:2,500.00 L

Karamele për fytin me propolis
45 g

Stock: Ka stok

SKU: PHYS005
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

45 g

Suitable For

Karamele për fytin me veti zbutëse dhe qetësuese për irritimet.
Me ekstrakte bimore në përmbajtje dhe propolis që rrisin rezistencën e organizmit dhe rikthejnë rrugët e frymëmarrjes në gjendjen e tyre normale.

Formuluar me vitaminë C që ka një ndikim pozitiv në funksionimin normal të sistemit imunitar.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

gum arabic*, sugar*, glucose syrup*, propolis extract* (2.5%), honey* (2%), essential oils: orange*, lemon*, glazing agent: carnauba wax*. *organic culture

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.