info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Huile Divine

Çmimi:4,280.00 L 3,852.00 L -10%

Vaj i thatë për fytyrën, trupin dhe flokët.

  • 100 ml
  • 50 ml
Spastroje

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Vaj i thatë i cili hidraton, ushqen dhe përmirëson lëkurën tuaj falë formulës së tij unike.
Aroma delikate që përmban nota trëndafili, qitrojei, piperi rozë, vanilje dhe myshku të bardhë.

Vaji i farave të rrushit – Antioksidant i cili ushqen dhe riparon lëkurën e thatë. I pasur me Omega 6 dhe vitaminë E.
Vaji i susamit- Ushqyes dhe jo i yndyrshëm, mbron lëkurën nga agresorët e jashtëm.
Vaji i Arganit- I pasur me antioksidantë, zbut, hidraton dhe mbron lëkurën nga shenjat e dukshme të plakjes.

96% përbërës me origjinë natyrale

Përdoreni në verë dhe dimër në trup, fytyrë dhe flokë.

Për trupin: aplikoni vajin me lëvizje rrethore pas dushit, duke u fokusuar në zonat më të thata dhe strijat.
Për flokët: aplikojeni në gjatësi dhe maja.
Për fytyrën: hidhni disa pika në pëllëmbët e duarve dhe masazhoni butësisht, duke shmangur zonën e konturit të syve.

Mund të përdoret gjithashtu si vaj masazhi për thonjtë.

Këshilla e vinoterapistëve:
Mund të aplikoni vajin një herë në javë si maskë flokësh. Lëreni të veprojë për 10 minuta përpara se ta lani me shampo.

VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL*, ISOAMYL COCOATE*, COCO-CAPRYLATE*, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYL PALMITATE*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, HIBISCUS SABDARIFFA SEED OIL*, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT*, SOLANUM LYCOPERSICUM (TOMATO) FRUIT/LEAF/STEM EXTRACT*, TOCOPHEROL*, CITRIC ACID*, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, CITRONELLOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.