info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

  • | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim, me kartë debiti/krediti ose me këste me iutePay

Ofertë!

Caudalie Concentré Minceur

Çmimi:4,020.00 L 3,618.00 L -10%

Vaj i thatë konturues për trupin.
75 ml

Stock: S’ka stok

SKU: CAUD067
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Vaj i thatë trupi i cili tonifikon dhe barkun, kofshët dhe vithet për të arritur siluetën e dëshiruar.
Aktivizon drenazhin, eliminon ujin e tepërt dhe toksinat dhe zvogëlon pamjen e celulitit.

Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.
6 vajra esenciale: livando, limoni, mente, rozmarinë, balsam limoni dhe geranium.

99% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Në mbrëmje, pas dushit kur lëkura është ende e lagur, aplikojeni vajin e thatë në lëkurë dhe masazhojeni duke përdorur lëvizje rrethore dhe duke u përqendruar në zonat që kanë më shumë nevojë.

VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL*, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT OIL*, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF/NUT/STEM OIL*, CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, LIMONENE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, ISOEUGENOL, EUGENOL

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.