info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Lait de Toilette Douceur

Çmimi:1,800.00 L 1,440.00 L -20%

Qumësht pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe trupin e bebes dhe fëmijës.
750ml

Stock: S’ka stok

SKU: BIOL006
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

750 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Formulim në trajtë qumështi, i cili pastron në mënyrë perfekte dhe pa shpëlarje fytyrën, trupin dhe zonën e të ndenjurave të bebes.
Rezultati: lëkura e bebit mbetet e pastër, e butë dhe me aromë delikate.

Baza e saj e butë e pastrimit e formuluar në pH fiziologjik, ruan ekuilibrin natyral të lëkurës. Formula e saj shumë delikate nuk kërkon shpëlarje dhe nuk lë shtresë të yndyrshme në lëkurë.

E pasur me substanca zbutëse (vaji i grurit i pasur me vitaminë E), që forcon filmin hidrolipidik, mbrojtës të epidermës.

Aplikojeni me ndihmën e një disku pambuku në pjesën e fytyrës, trupit dhe të ndenjurave.
Ndryshoni pambukun në çdo aplikim.

Mund të përdoret gjithashtu si heqës i tualetit për fytyrën dhe sytë.

AQUA (WATER), PARAFFINUM LIQUIDUM, PEG-6 STEARATE, PETROLATUM, CETETH-20, CARBOMER, STEARETH-20, CAPRYLYL GLYCOL, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, TRITICUM VULGARE OIL, WIDE SODIUM HYDROXIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE.

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.