info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Biolane Eau Micellaire Dermo-Pédiatrie

Çmimi:1,400.00 L 1,120.00 L -20%

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe trupin e bebes dhe fëmijës. Për lëkurë të thatë & atopike.
500ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

,

Ujë pastrues pa shpëlarje, pastrues për lëkurën e bebeve dhe fëmijëve.

Baza shumë e butë pastruese nuk loton sytë dhe është e përshtatur për lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe me tendencë atopike.
Si rezultat, lëkura qetësohet nga irritimet, rifiton butësinë dhe rehatinë.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik, dhe formuluar në pH fiziologjik.
Formula e saj delikate ruan ekuilibrin natyral të lëkurës dhe lë një film mbrojtës jo-vajor në lëkurë.
97% përbërës me origjinë natyrale.

Aplikojeni çdo ditë me ndihmën e një disku pambuku në pjesën e fytyrës, trupit dhe në zonën e të ndenjurave.

Mund të përdoret gjithashtu si heqës i tualetit për fytyrën dhe sytë.

AQUA, GLYCERIN, POLYSORBATE 20, PARFUM, SODIUM BENZOATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CITRIC ACID

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.