info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

BABÉ Stop AKN Purifying Cleansing Gel

Çmimi:2,150.00 L

Xhel pastrues dhe eksfoliues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulimi

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Xhel freskues, i largon papastërtitë dhe ndihmon në kontrollin e sebumit të tepërt në fytyrë.
Matifikon fytyrën.

Zhbllokon poret duke parandaluar shfaqjen e mundshme të akneve.
Ndihmon në zvogëlimin e lezioneve inflamatore.

Jo-komedogjen.
Jo-fotosensitiv.
Testuar dermatologjikisht dhe oftamologjikisht.

Për përdorim të përditshëm, në mëngjes dhe në mbrëmje.
Vendoseni në fytyrë të lagur, masazhojeni me kujdes dhe shpëlajeni me ujë.
Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit aktivë kryesorë:
Cytobiol Iris 2%
Salicylic Acid 0,20%
Zinc PCA 0.02%

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.