info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Ofertë!

Avène Trixera Nutrition Crème de Douche

Çmimi:2,300.00 L 1,840.00 L -20%

Krem larës delikat për përdorim të përditshëm në pastrimin e lëkurës të thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për të gjithë familjen.
500 ml

Stock: S’ka stok

SKU: AV188

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulimi

Masa

500 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Krem larës i cili pastron dhe hidraton në një hap të vetëm, lëkurën e ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë.
Pasuruar me lëndë ushqyese dhe pa përmbajtje sapuni, ky formulim ndihmon në qetësimin e ndjesive të diskomfortit.

Tekstura e plotë dhe kremoze kombinon përbërësit aktivë:
– kompleksin Selectiose, i cili rigjeneron barrierën natyrale të lëkurës;
– vajin e bajames së ëmbël, zbutës dhe ushqyes;
– gliceril oleatin, për rivendosjen e lipideve;
– glicerinën me efekt hidratues;
– ujin termal Avène me veti qetësuese dhe anti-irrituese.

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe shkumëzojeni. Shpëlajeni mirë dhe thaheni me kujdes.
Për bebe, fëmijë, të rritur. Fytyrë dhe trup.

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). GLYCERIN. WATER (AQUA). PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL (PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL). DECYL GLUCOSIDE. SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL OLEATE. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. LAURIC ACID. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PENTYL RHAMNOSIDE. SODIUM BENZOATE. SODIUM CHLORIDE. SODIUM HYDROXIDE. SODIUM METHYL ISETHIONATE. TOCOPHEROL. TRIDECETH-6. TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE

Lista e përbërësve përditësohet vazhdimisht. Ju lutemi referojuni përbërësve të shënuar në paketimin e produktit.