info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Purete Thermale Fresh Cleansing Gel

Çmimi:2,100.00 L 1,785.00 L -15%

Xhel larës për çdo lloj lëkure
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pastruar plotësisht lëkurën.
Largon make-up-in dhe njëkohësisht zbut lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie.
Në sajë të Purisoft, një ekstrakti të marrë nga farat e bimës Moringa, largon pluhurat dhe papastërtitë e tjera nga lëkura. Bima e moringës njihet gjithashtu për vetinë e saj për të pastruar ujin e ndotur.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet xheli në lëkurën e lagur paraprakisht.
Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

AQUA / WATER • GLYCERIN
COCO-BETAINE • SODIUM
COCOYL GLYCINATE • PEG-120
METHYL GLUCOSE DIOLEATE •
SODIUM CHLORIDE •
DIPROPYLENE GLYCOL •
LAURIC ACID • TRIETHANOLAMINE
• MORINGA PTERYGOSPERMA
SEED EXTRACT •
PHENOXYETHANOL • CAPRYLYL
GLYCOL • CITRIC ACID
• TETRASODIUM EDTA • PARFUM
/ FRAGRANCE • CODE F.I.L
. B169679/1