info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Purete Thermale Eau Micellaire Minerale Peau Mixte a Grasse

Çmimi:2,560.00 L 2,176.00 L -15%

Ujë mishelar pastrues për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme
400 ml

Stock: Ka stok

SKU: VI0019
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

400 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastron butësisht dhe heq make-upin nga fytyra dhe sytë. Micelat në përmbajtjen e tij, sigurojnë largimin e çdo papastërtie duke respektuar balancat e lëkurës.

Përbërësit aktivë minimizojnë sekretimin e sebumit, pa shkaktuar tharje.
Acidi laktik i jep lëkurës një efekt natyral hidratues sepse tërheq molekulat e ujit në lëkurë dhe stimulon sintezën e ceramideve.
Uji i mineralizuar Vichy i pasur me 15 minerale ,forcon barrierën natyrale të lëkurës, duke e mbrojtur nga agresorët e jashtëm.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë me ndihmën e një diskete pambuku. Pa shpëlarje.

Përbërësit

AQUA, PEG-7 CAPRYLIC / CAPRIC GLYCERIDES, POLOXAMER 124, POLOXAMER 184, PEG-6 CAPRYLIC / CAPRICGLYCERIDES, GLYCERIN, POLYSORBATE 80 •BHT, ZINC PCA, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, MYRTRIMONIUM BROMIDE, PARFUM.