info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Normaderm Phytosolution Crème Nettoyante Matifiante Volcanique

Çmimi:1,950.00 L 1,657.50 L -15%

Përkujdesje pastruese me argjilë dhe acid salicilik, specifike për lëkurë të yndyrshme.
125 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

125 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim i vecantë i cili shndërrohet në një shkumë thellësisht pastruese në kontakt me ujin, duke larguar sebumin e tepërt dhe duke ndihmuar në normalizimin e mëtejshëm të nivelit të tij, në lëkurat e yndyrshme dhe me tendencë akenike.

Përmban 10% argjilë, 0.5% acid salicilik dhe perlit vullkanik, i cili matifikon lëkurën përgjatë gjithë ditës.

Hipoalergjik.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur më parë dhe shkumëzojeni me kujdes. Shplëlajeni me ujë të bollshëm. Shmangni kontaktin me sytë.

Përbërësit

AQUA / WATER ● KAOLIN ● COCO-BETAINE ● PROPANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE ● SODIUM COCOYL GLYCINATE ● NIACINAMIDE ● SODIUM CHLORIDE ● CARRAGEENAN ● CI 77499 / IRON OXIDES ● SCLEROTIUM GUM ● SALICYLIC ACID ● SODIUM HYDROXIDE ● SODIUM DEHYDROACETATE ● PERLITE ● CAPRYLYL GLYCOL ● CAPRYLOYL GLYCINE ● CHARCOAL POWDER ● CITRIC ACID ● TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE ● XANTHAN GUM ● POLYGLYCERIN-10 ● POLYGLYCERYL-10 MYRISTATE ● POLYGLYCERYL-10 STEARATE ● PARFUM / FRAGRANCE ●