info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

akne

Showing all 18 results

Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Preventi Pore Minimizing Serum

Serum trajtues i poreve të zgjeruara, i përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme me imperfeksione. 30 ml
3,550.00 L 2,840.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Dermedic Normacne Acne Spot Treatment

Krem për trajtimin e akneve aktive në lëkurat me tendencë akneike. 15 ml
1,450.00 L 1,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Blemish Dots

Patch (ngjitëse) formuluar specifikisht për trajtimin e akneve dhe pikave të zeza
490.00 L 392.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Lierac Sebologie Duo

Trajtim specifik për persona me lëkurë të yndyrshme dhe akne
3,690.00 L 3,136.50 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Neostrata Clarify Mandelic Mattifying Serum

Serum anti-rrudhë, i cili minimizon poret & redukton yndyrën e tepërt në lëkurë. 30 ml
4,100.00 L 3,485.00 L -15%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Serum Correcteur

Serum trajtues, formuluar specifikisht për lëkurën adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30 ml
3,300.00 L 2,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike. 30ml
3,400.00 L 2,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Avène Cleanance Comedomed Concentré Anti-Imperfections

Trajtim i përqendruar i akneve, formuluar specifikisht për lëkurën e yndyrshme dhe me tendencë akneike. 30 ml
2,900.00 L 2,320.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

A-Derma Protect AC Mattifying fluid SPF 50+

Fluid matifikues dhe mbrojtës ndaj diellit për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike. 40 ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Stop AKN Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues dhe eksfoliues për lëkurën e yndyrshme dhe akneike. 100 ml
800.00 L 640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

BABÉ Stop AKN Spot Control Gel

Xhel me veprim përtharës dhe antibakterial, për trajtimin lokal të akneve 8 ml
1,971.00 L 1,576.80 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Normaderm Phytosolution Mattifying Mist

Spraj me efekt matifikues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme. 100 ml
2,660.00 L 2,128.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Normaderm S.O.S Sulphur Anti-Spot Paste

Trajtim i lokalizuar kundër akneve, me sulfur, niacinamide dhe acid salicilik. 20ml
2,150.00 L 1,720.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Normaderm Phytosolution Crème Nettoyante Matifiante Volcanique

Përkujdesje pastruese me argjilë dhe acid salicilik, specifike për lëkurë të yndyrshme. 125 ml
1,950.00 L 1,560.00 L -20%
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Cream

Emulsion me veti pastruese kundër akneve 100 ml
8,450.00 L
Shtoje në shportë

Toskani Purifying Cleanser

Xhel pastrues dhe freskues për lëkurat akneike dhe të yndyrshme 200 ml
7,540.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Vichy Normaderm Phytosolution Double Correction

Fluid me veprim të dyfishtë, hidratues & trajtues i imperfeksioneve Lëkurë mikse me tendencë akneike 50 ml    
3,070.00 L 2,456.00 L -20%
Shtoje në shportë

Medel Face Brush

Furçë për pastrim të thellë të fytyrës
4,420.00 L
Shtoje në shportë
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso