info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Mineral 89 yeux

Çmimi:2,800.00 L 2,380.00 L -15%

Përkujdesje hidratuese për zonën delikate rreth syve, me acid hialuronik, kafeinë dhe ujë termal. Për sy të ndjeshëm.
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje hidratuese për sytë, me përbërës të fuqishëm aktivë për të mbrojtur dhe forcuar zonën periorbitale kundrejt agresorëve të jashtëm të përditshëm.

Formulë e pastër dhe e përqendruar me 89% ujë termal mineralizues Vichy, acid hialuronik me origjinë natyrale dhe kafeinë të pastër.
Ditë pas dite, lëkura e zonës rreth syve ndihet e hidratuar, rifiton elasticitetin dhe vijat e holla të rrudhave janë më pak të dukshme.

Testuar në lëkurë të ndjeshme nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik.
Formulim hipoalergjik.
Pa parabene, pa aromë, pa alkool,pa silikone.

Përdorimi

Aplikoni 1-2 pika në zonën e konturit të syve, pas pastrimit të lëkurës duke e masazhuar lehtësisht deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA / WATER/ EAU;PROPANEDIOL; BUTYROSPERMUM PARKII
BUTTER / SHEA BUTTER;
GLYCERIN; CARBOMER;
CAFFEINE; SODIUM
HYALURONATE; ADENOSINE;
PHENOXYETHANOL; CHLORELLA
VULGARIS EXTRACT; CITRIC ACID;
CAPRYLYL GLYCOL;
BIOSACCHARIDE GUM-1.