info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme Soin Correcteur Anti-Rides & Fermete SPF 30 +

Çmimi:5,300.00 L 4,505.00 L -15%

Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë dhe faktor mbrojtës kundër rrezatimit të dëmshëm diellor.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Anti-rrudha e parë me faktor mbrojtës në gamën Liftactiv Supreme të Vichy.
Formulim i cili kombinon acidin hialuronik të përqëndruar me 5% niacinamide dhe filtrat UVA/UVB, për një veprim intensiv në parandalimin e formimit të rrudhave, korrigjimin e tyre dhe në rikthimin e elasticitetit dhe tonicitetit të munguar.
Prania e filtrave mbrojtës, i jep lëkurës mbrojtje optimale kundër fenomenit të fotoplakjes.

Hipoalergjik.
Formuluar për lëkura të ndjeshme.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë dhe qafë të pastër, duke shmangur zonën e syve. Masazhojeni butësisht deri ne përthithje të plotë.

Përbërësit

AQUA / WATER, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, NIACINAMIDE, RHAMNOSE, ALCOHOL DENAT.,HOMOSALATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, ADENOSINE, FAEX EXTRACT / YEAST EXTRACT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN,GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SILICA,SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2,SODIUM POLYACRYLATE,PHENOXYETHANOL,PARFUM / FRAGRANCE