info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10

Çmimi:5,350.00 L 4,547.50 L -15%

Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë, në trajtë serumi.
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Serum me efekt të fuqishëm anti-rrudhë, i cili redukton 10 shenjat më të dukshme të moshës në vetëm 10 ditë.

Në përmbajtje ka:
-10% Rhamnose i njohur për vetitë e tij të forta rigjeneruese. Veprimi i tij është provuar klinikisht në rigjenerimin e lëkurës dhe luftimin e shenjave të plakjes.
-Acidi hialuronik i fragmentuar: është më i vogël në madhësi dhe peshë dhe mund të transportojë 2 herë më shumë rhamnozë në lëkurë për një veprim të shpejtë dhe hidratues. Në vetëm 10 minuta, poret bëhen më pak të dukshme dhe lëkura ndihet më e shëndetshmë dhe duket më shumë e shkëlqyeshme.
Në 10 ditë, korrigjohen dukshëm 10 shenjat kryesore të plakjes.

Nuk mbetet i yndyrshëm në lëkurë.
Nuk ngjit.
Hipoalergjik.
Formuluar për lëkura të ndjeshme.
Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Përdorimi

I përshtatshëm për aplikim në mëngjes dhe në mbrëmje.Aplikoni disa pika serum në fytyrë dhe masazhojeni me delikatesë deri në përthithje të plotë. Plotësoni rutinën me kremin hidratues të ditës osë të natës.

Përbërësit

AQUA • RHAMNOSE
• CYCLOHEXASILOXANE •
GLYCERIN • ALCOHOL DENAT. •
BUTYLENE GLYCOL •
POLYMETHYLSILSESQUIOXANE •
OCTYLDODECANOL •
POLYSILICONE-11 • DIMETHICONE •
PENTAERYTHRITYL
TETRAETHYLHEXANOATE • BHT •
PEG-20 METHYL GLUCOSE
SESQUISTEARATE • C13-14
ISOPARAFFIN • SODIUM
HYALURONATE • SODIUM
HYDROXIDE • ADENOSINE •
POLOXAMER 338 • DI SODIUM EDTA
• AMMONIUM
POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE •
TOCOPHEROL • CAPRYLOYL
SALICYLIC ACID • CAPRYLYL
GLYCOL • HYDROLYZED
HYALURONIC ACID • LAURETH-7 •
T-BUTYL ALCOHOL •
POLYACRYLAMIDE • PARFUM •