info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Liftactiv Supreme H.A Epidermic Filler

Çmimi:5,800.00 L 4,930.00 L -15%

Përkujdesje ushqyese me efekt anti-rrudhë, në trajtë serumi me përbërës aktivë të përqëndruar.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Formulim inovativ në trajtë serumi me efekt anti-rrudhë, që targeton të gjitha vijat e dukshme dhe humbjen e tonicitetit dhe elasticitetit, në të gjithë fytyrën dhe në zonën e konturit të syve.
Ditë pas dite rezultatet bëhen të dukshme dhe përmirësohen progresivisht me përdorimin e rregullt.

Përbërësit aktivë janë: 1,5% acid i pastër hialuronik, vitamina CG, peptidet dhe uji i mineralizuar Vichy.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Rimbush konturet e fytyrës dhe syve.

Formulim hipoalergjik.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Pa fragrancë.
Pa silikon.
Pa alkool.

Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën e fytyrës, konturit të syve dhe në qafë, përpara vendosjes së kremit hidratues.

Përbërësit

AQUA / WATER – GLYCERIN – HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID – SODIUM HYALURONATE – PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL – SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT – CALCIUM PANTOTHENATE – DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE – PHENOXYETHANOL – CHLORPHENESIN – ASCORBYL GLUCOSIDE – DISODIUM EDTA – PENTYLENE GLYCOL