info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Ideal Soleil Ultra-Melting Milk-Gel SPF 30+

Çmimi:3,300.00 L 2,805.00 L -15%

Përkujdesje mbrojtëse ndaj diellit me faktor 30+. Teksturë xheli. Formuluar për lëkura të ndjeshme.
200ml

Stock: Ka stok

SKU: VI168
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim në trajtë qumështi, i cili kthehet në xhel, me mbrojtje mesatare. I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme.
Mund të përdoret në lëkurë të thatë ose të lagur.
Teknologjia e avancuar Mexoryl XL , lejon që mbrojtja me faktor 30+ të ruhet, edhe kur aplikimi bëhet në lëkurë të lagur.
Fuqi hidratuese e lartë.
Nuk lë shenja të bardha në lëkurë.
Përthithje e menjëhershme.
Formuluar pa parabene.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua/Water, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Alcohol Denat, Propanediol, Ethylhexyl Triazone, Propylene Glycol, Dimethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Acrylates/Dimethicone Copolymer, P-Anisic Acid, Ascorbyl Palmitate, Carbomer, Disodium Edta, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Nylon-12, Peg-8 Laurate, Phenoxyethanol, Styrene/Acrylates Copolymer, Tocopherol, Triethanolamine, Parfum/Fragrance