info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Eau Thermale

Çmimi:1,080.00 L 918.00 L -15%

Ujë termal
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

I pasur me minerale, uji termal Vichy zbut dhe forcon lëkurën tuaj.
Qetëson irritimet dhe ofron një ndjesi freskie.
Mbron lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Mund të përdoret dhe si heqës i make-up-it.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Si heqës i make-up-it aplikohet në mëngjes dhe në darkë.
Për të qetësuar lëkurën mund të përdoret dhe disa herë gjatë ditës.
Pas aplikimit të sprajit lihet disa minuta derisa të thahet.

Përbërësit

Aqua/water