info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Oil Control Shampoo

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo trajtuese për flokë të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

,

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Prodhimi i tepërt i yndyrës bën që flokët të marrin një pamje të pakëndshme dhe krahas kësaj shkakton irritime të skalpit.
Flokët duken pajetë dhe të paushqyer.
Shampoja trajtuese Vichy përmban një kompleks me 4 surfaktantë të cilët pakësojnë prodhimin e yndyrës.
Pas një sërë aplikimesh floku rifiton gjallërinë dhe shkëlqim e munguar.
I pasur me ujin termal Vichy.
Pa parabene dhe pa ngjyrues.
Përmban filtër UV.
Testuar dermatologjikisht. Hipoalergjk.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium Cocoamphodiacetate, Trideceth-2 Carboxamide MEA, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Hexylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodum Glycolate, Sodium Hydroxide, Tartaric Acid, Parfum (Fragrance).