info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo

Çmimi:2,050.00 L 1,742.50 L -15%

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

, ,

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo me veti eksfoliuese për trajtimin e zbokthit të yndyrshëm.
Vetitë eksfoliuese kjo shampo i fiton si pasojë e kombinimit të acidit salicilik me LHA dhe esencën e kajsisë.
Piroctone, një substancë tjetër e kësaj shampoje, zbut, pastron skalpin dhe qetëson irritimet.
Pas një sërë përdorimesh floku bëhet më i butë dhe me më shumë volum.
I pasur me ujë termal Vichy dhe glicerinë.
Pa parabene.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për alergji.
Testuar në lëkurë të ndjeshme.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë.
Masazhohet skalpi për disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua/ Water, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea, Glycerin, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid,Acrylates Copolymer, Salicylic Acid
Capryloyl Salicylic Acid
Caramel,CI 42090/ Blue 1
Cocamide Mipa
Hexylene Glycol
Isopropyl Alcohol
Isopropyl Myristate
Menthol,Niacinamide
PEG-55 Propylene Glycol Oleate,Piroctone Olamine
Polyquaternium-19
Propylene Glycol
Prunus Armeniaca Seed Powder/ Apricot Seed Powder,Sodium Acetate
Sodium Bendzoate
Sodium Chloride
Sodium Hydroxide
Parfum /Fragrance
Code F.I.L. C199805/1