info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Çmimi:1,830.00 L 1,555.50 L -15%

Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Formulim për femra dhe meshkuj që vuajnë nga djersitja e tepërt.
Në sajë të kombinimit unik të përbërësve të tij, vepron direkt në gjëndrat që prodhojnë djersë duke ofruar një mbrojtje për 7 ditë.
Absorbohet lehtësisht nga lëkura dhe nuk le shenja të bardha.
I pasur me ujin termal Vichy.
Nuk përmban alkool dhe as parabene.
I testuar dermatologjikisht.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë, të pastruar paraprakisht çdo javë.

Përbërësit

AQUA / WATER – ALUMINUM CHLOROHYDRATE – ALUMINUM SESQUICHLOROHYDRATE – CETYL ALCOHOL – PEG-100 STEARATE – GLYCERYL STEARATE – SORBITOL – DIMETHICONE – PARFUM / FRAGRANCE – BENZYL ALCOHOL – IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE