info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Uriage Body Scrubbing Cream

Çmimi:2,500.00 L

Scrub delikat eksfoliues fizik dhe kimik për trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formulim në trajtë kremi i cili siguron një veprim të dyfishtë eksfoliues duke kombinuar mikrorruazat glukonolaktone dhe silicë .

Teknologjia e eksfolimit kimik dhe mekanik 2 në 1 ndihmon në largimin delikat të qelizave të vdekura, duke e lënë lëkurën të butë dhe të tonifikuar.

Përshtatet edhe për lëkurat më të ndjeshme.

Uji termal Uriage i dhuron formulimit fuqi qetësuese, hidratuese dhe mbrojtëse.

Dermatologjikisht i testuar.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur, duke e masazhuar butësisht përmes lëvizjeve rrethore.
Shplëlajeni me kujdes. Mund të përdoret deri në 2 herë në javë.

Përbërësit

AQUA (WATER, EAU) ● GLYCERIN ● ETHYLHEXYL PALMITATE ● HYDRATED SILICA ● BUTYLENE GLYCOL ● SODIUM POLYACRYLATE ● 1,2-HEXANEDIOL ● CETYL ALCOHOL ● STEARETH-2 ● STEARETH-21 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● GLUCONOLACTONE ● GLYCERYL BEHENATE ● GLYCERYL STEARATE ● PEG-100 STEARATE ● XANTHAN GUM ● MICROCRYSTALLINE CELLULOSE ● CHLORPHENESIN ● CELLULOSE ● o-CYMEN-5-OL ● ALCOHOL ● LEONTOPODIUM ALPINUM FLOWER/LEAF EXTRACT ● CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE) ● TALC ● CITRIC ACID ● SODIUM HYDROXIDE

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping