info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Trudi Talco Liquido

Çmimi:700.00 L 560.00 L -20%

Trudi pudër talk e lëngshme
100 ml

Stock: Ka stok

SKU: TRU028
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Pudër talk në formë kremi, shumë e përshtatshme për lëkurën delikate të acaruar të bebeve.

Formula e pasur me niseshte orizi, gjalpë vegjetal, aloe vera mbron lëkurën e bebes nga tharja, duke e mbajtur atë të hidratuar.

Pa parabene.
Pa ngjyrues.
Të testuara dermatologjikisht.
Ruajnë pH fiziologjik.
Antialergjik.
Shumë e lehtë të përthithet nga lëkura e fëmijës.

Përdorimi

Masazhoje lehtësisht në lëkurën e bebit.Nuk ka nevojë për shpëlarje.Mund të përdoret për përdorim të përditshëm.

Përbërësit

AQUA, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, ORYZA SATIVA STARCH, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BEHENYL ALCOHOL, PARFUM, XANTHAN GUM, GLYCERYL CAPRYLATE, CARRAGEENAN, TOCOPHEROL, ORYZA SATIVA HULL POwDER, SODIUM PHYTATE, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, BIOSACCHARIDE GUM-1, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA FLOwER EXTRACT, POLLEN EXTRACT, SODIUM ANISATE, PHENOXYETHANOL, SODIUM LEVULINATE, POTASSIUM SORBATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping