info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Set pushimesh 5 – Bebe

Çmimi:6,950.00 L 4,500.00 L -35%

Produktet e nevojshme të pushimeve për bebe

Informacion shtesë

Mustela Sun Lotion SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Spf

Mosha

, , ,

Specific For

,

Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Spf

Mosha

, , ,

Specific For

Huggies Little Swimmers Swim Nappies 2-3 (3-8 kg)

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Mosha

,

Chicco Anti-Mosquito Aftersun Spray

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Mosha

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Pushime me një bebe?

Ky set promocional përban disa produkte të nevojshme të pushimeve:

Seti përmban:

 1. Mustela Krem dielli për fytyrën – 40 ml
 2. Mustela Krem dielli për trupin – 100 ml
 3. Chicco Locion pas diellit dhe kundër pickimit të mushkonjave – 100 ml
 4. Pelena për përdorim në ujë – 1 paketim
 • Mustela Sun Lotion SPF 50+

  Qumësht kremoz për mbrojtje nga dielli, për fytyrë dhe trup, për bebe dhe fëmijë.
  100ml.

  Stock: S’ka stok

 • Mustela Sun Lotion Face SPF 50+

  Përkujdesje shumë e lartë, mbrojtëse nga dielli për fytyrën, për bebe dhe fëmijë, që nga dita e parë e lindjes.
  40 ml.

  Stock: Ka stok

 • Huggies Little Swimmers Swim Nappies 2-3 (3-8 kg)

  Pelena që nuk bymehen nga uji, për fëmijë me peshë 3-8kg.
  Paketim me 12 pelena.

  Stock: Ka stok

 • Chicco Anti-Mosquito Aftersun Spray

  Spraj kundër pickimit të mushkonjave me efekt hidratues
  100 ml

  Stock: S’ka stok

Stock: Insufficient stock

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping