info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

pelenë

Showing 1–20 of 26 results

Pampers Premium Care 1 (2-5kg)

Pelena për të porsalindur 2-5 kg
1,350.00 L1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tena pants normal large

Pelena për të rritur L (large) në formë mbathjesh 30 pelena
2,989.80 L
Shtoje në shportë

Tena pants normal medium – 30 pelena

Pelena për të rritur M (medium) në formë mbathjesh 10-30 pelena
890.00 L2,580.00 L
Përzgjidhni mundësi

Tena slip medium

Pelena për të rritur me ngjitje anash masa M (medium) 10 pelena
800.00 L
Shtoje në shportë

Tena slip large

Pelena për të rritur me ngjitje anash 10 pelena
975.00 L
Shtoje në shportë

Tena slip plus large – m

Pelena për të rritur me ngjitje anash 30 pelena
2,100.00 L2,400.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Pants 3

Pelena si mbathje për fëmijë me peshë 6-11 kg Paketim me 60 pelena
1,840.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 7 Jumbo Pack

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 17 kg 38 pelena
1,840.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 5

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 12-17 kg.
900.00 L1,840.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Pants 6

Pelena si mbathje, për fëmijë mbi 15 kg
1,100.00 L1,840.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Premium Care 2

Pelena për fëmijë me peshë 4-8 kg
1,400.00 L1,750.00 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-5%

Pingo Ultra Soft Maxi 4

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 7-18 kg. Paketim me 40 pelena.
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Pingo Ultra Soft Mini 3

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë nga 4-9kg. Paketim me 44 pelena.
1,700.00 L 1,615.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Pingo Ultra Soft Mini 2

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë 3-6 kg. Paketim me 42 pelena.
1,450.00 L 1,377.50 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-5%

Pingo Ultra Soft New Born 1

Pelena ekologjike për fëmijë me peshë 2-5 kg. Paketim me 27 pelena.
900.00 L 855.00 L -5%
Shtoje në shportë

Pampers Pants Maxi 4

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 9-14kg Paketim me 24 pelena
1,100.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Pants 4

Pelena si mbathje, për fëmijë me peshë 8-14kg. Paketim me 52 pelena.
1,840.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Active Baby 4

Pelena për fëmijë me peshë 9-14 kg Paketim me 62 pelena
1,750.00 L
Shtoje në shportë

Pampers Active Baby 3

Pelena për fëmijë me peshë 6-10 kg
1,750.00 L2,350.00 L
Përzgjidhni mundësi

Pampers Active Baby 6

Pelena për fëmijë 13-18 kg
1,750.00 L2,250.00 L
Përzgjidhni mundësi
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso