info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Intensive Day Cream

Çmimi:4,100.00 L 3,075.00 L -25%

Krem dite anti-rrudhë për çdo lloj lëkure
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili ushqen thellësisht lëkurën dhe pakëson rrudhat e formuara.
Kombinimi i acidit hialuronik me pantenolin rrit hidratimin e lëkurës dhe e zbut atë.
Efekti mbrojtës ndaj radikaleve të lira dhe pakësues të rrudhave, i atribuohet kombinimit të vajit të krundeve të orizit me glukozaminoglikanet e hidrolizuara.
Testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet çdo mëngjes, në lëkurë dhe qafë dhe masazhohet deri në absorbim të plotë të tij nga lëkura.
Përdoret si bazë për make-up-in.

Përbërësit

Aqua (Water) • PEG-8 Beeswax • PEG-8 • Ethylhexyl Palmitate • PEG-6 Stearate • Oryza sativa (Rice) Bran Oil • C12-15 Alkyl Benzoate • Triisostearin PEG-6 Esters • PEG-32 Stearate • Dimethicone • Glyceryl Stearate • PEG-100 Stearate • Glycol Stearate • Sodium PCA • Lysine • Sorbitol • PCA • Carbomer • Panthenol • Arginine • Hydrolyzed Glycosaminoglycans • Hydrolyzed Wheat Protein • Hydrogenated Lecithin • Allantoin • Sodium Hyaluronate • Oryzanol • Leucine • Isoleucine • Valine • Tocopheryl Acetate • Urea • Glycine soja (Soybean) Oil • Diglycerin • Lactic Acid • Alpha-Isomethyl Ionone • Amyl Cinnamal • Citral • Imidazolidinyl Urea • Coumarin • Eugenol • Methylparaben • Hexyl Cinnamal • Propylparaben • Hydroxycitronellal • Phenoxyethanol • Disodium EDTA • Linalool • BHA • BHT • Limonene • Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping