info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Rilastil Daily Care Rebalancing Astrigent Toner

Çmimi:2,090.00 L

Locion tonifikues për lëkurë të yndyrshme & mikse
200ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

, ,

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Locion me veti tonifikuese, pastruese, ushqyese dhe zbutëse. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme, të yndyrshme dhe mikse.
Përmban ekstraktet e lajthisë, të cilat kanë veti astrigjente dhe dekongjestionante.
Në sajë të ekstrakteve të bimës Corallina officinalis, ky locion ka veti të rregullojë sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe të ngushtojë poret, duke e bërë atë më uniforme.
Pa parabenë.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar mikrobiologjikisht.
Testuar klinikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë të pastruar paraprakisht, nëpërmjet një pambuku.
Nuk shpëlahet.

Përbërësit

Aqua • Alcohol denat. •
Hamamelis virginiana Water • PPG-26-Buteth-26 • Glycerin • Hydrolyzed Corallina officinalis • PEG-40 Hydrogenated Castor oil • Capryloyl Glycine • Triethanolamine • Propylene Glycol • Phenoxyethanol • Dehydroacetic Acid • Benzoic Acid • Citronellol • Limonene • Linalool • Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde • Alpha-isomethyl ionone • Parfum.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping