info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Kategoritë

tonik

Showing all 13 results

Skin Tech Actilift with DMAE

Krem hidratues anti-rrudhë me efekt lifting dhe tonifikues, për fytyrën, qafën dhe dekoltenë. 50 ml
6,500.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Bioderma Sensibio Tonique Lotion Apaisante Hydratante

Tonik me veprim hidratues dhe qetësues, specifik për lëkurë të ndjeshme
1,171.80 L2,161.80 L
Përzgjidhni mundësi
Ofertë!
-15%

Nuxe Aquabella Lotion-Essence Révélatrice de beauté

Locion esencial tonik për lëkurë të yndyrshme dhe akneike 200 ml
2,500.00 L 2,125.00 L -15%
Shtoje në shportë

Toskani Bamboo Hydratonic

Solucion tonik qetësues 200 ml
3,900.00 L
Shtoje në shportë

Esi Ginseng Plus

Suplement ushqimor me Ginseng me veti energjizuese dhe tonike 30 kapsula natyrale
840.00 L
Shtoje në shportë

Esi Ginseng Plus Pocket Drink

Suplement ushqimor që përmirëson memorien dhe nxit funksionet konjitive 16 bustina x 10 ml
1,180.00 L
Shtoje në shportë

Derma-E Anti-Wrinkle Toner

Tonik pastrues për fytyrën me efekt anti-rrudhë i pasur me acid glikolik dhe vitaminë A 175 ml
2,400.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Guam Micro BioCellulaire Tonico Pelli Grasse e Miste

Locion tonifikues & hisratues për lëkurë mikse në të yndyrshme 200 ml
2,860.00 L 2,574.00 L -10%
Shtoje në shportë

DR.Grandel Soft Tonic

Tonik i butë dhe freskues 200ml
3,600.00 L
Shtoje në shportë

DR.Grandel Fresh Tonic

Tonik për fytyrën 200 ml
3,600.00 L
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Rilastil Daily Care Rebalancing Astrigent Toner

Locion tonifikues për lëkurë të yndyrshme & mikse 200ml
2,100.00 L 1,890.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Lierac Double Toning Gel Lotion

Tonik për lëkurën me efekt të dyfishtë 200ml
2,500.00 L 2,000.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-15%

Skincode Fortifying Toning Lotion

Locion tonik për të gjithë tipet e lëkurës 200 ml
2,530.00 L 2,150.50 L -15%
Shtoje në shportë