info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Rilastil Daily Care Exfoliating Face Cream

Çmimi:2,790.00 L 2,092.50 L -25%

Krem eksfoliues për pastrim të thellë të lëkurës
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim që pastron thellësisht lëkurën.
Largon qelizat e vdekura, lufton parregullsitë e lëkurës dhe e ushqen atë.
Kombinimi i agjentëve me natyrë bimore (esteret e jojobës, glucomanani dhe pudra e farave të kajsisë) është përgjegjës për vetitë eksfoliuese të këtij kremi.
Uniformizon lëkurën duke e lënë të butë dhe elastike.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.
Jo komedogjelik.
Pa SLS, SLES, pa ngjyrues, pa alkool dhe pa derivate të grurit.
Hipoalergjik.

Përdorimi

Aplikohet 2 herë në javë, në lëkurë të njomë. Shoqërohet me masazh të lehtë, duke evituar zonën rreth syve. Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua (Water) •Mannan •PEG-8 •Prunus armeniaca (Apricot) Seed Powder •Glyceryl Stearate •Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil •Cetearyl Alcohol •Jojoba Esters •Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil •Butyrospermum parkii (Shea) Butter •Sodium DNA • PEG-100 Stearate •PPG-15 Stearyl Ether • Sodium Olivoyl Glutamate •Magnesium Aluminum Silicate •Dimethicone • Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate •Lactic Acid •Tocopherol • Phenoxyethanol •Ethylhexylglycerin • Sodium Benzoate• Potassium Sorbate •Disodium EDTA •Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping