info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Norelift Chrono-Filler Night Cream

Çmimi:4,900.00 L 4,165.00 L -15%

Krem nate korrigjues dhe mbushës i rrudhave për të gjitha tipet e lëkurës
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Norelift është një krem nate filler, mbushës i rrudhave me përqëndrim të lartë të skin Ceramix.
Korrigjon rrudhat, tonifikon dhe ushqen lëkurën.
Ka veprim anti-oksidues.
Përthithet shumë shpejt nga lëkura dhe është i përshtatur për të gjitha tipet e lëkurës.

Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrë dhe qafë në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), LIMNANTHES ALBA (MEADOWFOAM) SEED OIL, GLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), C21-28 ALKANE, COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, OCTYLDODECANOL, PHENYL TRIMETHICONE, DICAPRYLYL CARBONATE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, DIMETHICONE, PEG-75 STEARATE, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, BENZYL ALCOHOL, PENTYLENE GLYCOL, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, CETETH-20, STEARETH-20, SECALE CEREALE (RYE) SEED EXTRACT, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PARFUM (FRAGRANCE), CHLORPHENESIN, ETHYLHEXYL STEARATE, CERAMIDE NP, DISODIUM EDTA, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, SALICYLIC ACID, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/ POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, SODIUM HYALURONATE CROSSPOLYMER, SODIUM ISOSTEARATE, SORBIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, VIBRIO ALGINOLYTICUS FERMENT FILTRATE, CITRONELLOL, LINALOOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, HYDROXYISOHEXYL 3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, CROCUS CHRYSANTHUS BULB EXTRACT, COUMARIN, TOCOPHEROL.