info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Neostrata Enlighten Brightening Eye Cream

Çmimi:6,200.00 L

Krem korrigjues dhe zbehës i rrathëve të zinj, të krijuar poshtë syve.
15 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

15 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem i pasur me antioksidantë të fuqishëm, si acid laktobionik, glukonolakton dhe vitaminë C, të cilët ndihmojnë në parandalimin e prishjes së kolagjenit dhe ndërtimin e matriksit të lëkurës, duke zbutur rrudhat e imta dhe ato ekzistuese nga brenda jashtë, në mënyrë qe lëkura të duket më e fortë dhe më e re.
Përzierja e peptideve dhe ekstraktit natyror të algave, zbeh rrathët e errët deri në thellësinë e tyre.

– Targeton rrathët e errët poshtë syve.
– Formuluar për të siguruar një lëkurë më të freskët dhe me më shumë shkëlqim.

Pa aromë.

Përdorimi

Aplikojeni butësisht ne zonën e syve dy herë në ditë.

Përbërësit

Key ingredients
• A MULTI-ACTION COMPLEX OF ANTIOXIDANTS
• PEPTIDES
• ALGAE EXTRACTS
• STABILIZED VITAMINS C & E
• PHA BLEND (GLUCONOLACTONE AND LACTOBIONIC ACID)

Aqua/Water/Eau, Octyldodecyl Neopentanoate, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, Gluconolactone, Lactobionic Acid, Propylene Glycol Hydroxystearate, Stearyl Alcohol, Arginine, PEG-40 Stearate, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ascophyllum Nodosum Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Asparagopsis Armata Extract, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Ceteth-20, Sorbitol, Palmitoyl Tripeptide-1, Panthenol, Sodium Hyaluronate, PEG-75 Stearate, N-Hydroxysuccinimide, Glycerin, Chrysin, Nylon-12, Steareth-20, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Sodium Bisulfite, BHT, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Yellow 5 (CI 19140).