info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela No-rinse Soothing Cleansing Water

Çmimi:1,800.00 L 1,440.00 L -20%

Ujë pastrues pa shpëlarje, për fytyrën dhe të ndenjurat e bebes dhe fëmijës.
300ml.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

,

Përshkrimi

Uji pastrues është një përkujdesje e butë pastruese pa shpëlarje, për bebe dhe fëmijë, për fytyrë dhe të ndenjura, që nga lindja.
Formuluar me 98 % përbërës me origjinë natyrale.
Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
Hipoalergjenik – formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parabenë, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Aplikojeni ujin me ndihmën e një pambuku në fytyrë dhe të ndenjurat e bebes apo fëmijës.
Nuk ka nevojë të shpëlahet.
Thajeni me butësi lëkurën, në veçanti të ndenjurat dhe palosjet e lëkurës.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, 1,2-HEXANEDIOL, ALLANTOIN, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM (FRAGRANCE), TARTARIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL,SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT.