info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Cleansing wipes

Çmimi:1,190.00 L 952.00 L -20%

Peceta të lagura për pastrimin e të ndenjurave të bebes, që nga dita e parë e lindjes.
Paketim me 70 peceta.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

,

Përshkrimi

Peceta të lagura, ideale për të pastruar beben gjatë ndërrimit të pelenës, si në shtëpi ashtu edhe në udhëtim.
Të ndenjurat e bebes janë plotësisht të pastra, pikërisht falë ekstraktit të gjetheve dhe rrënjëve të Saponaria.
Lëkura e të ndenjurave është e butë dhe e qetë, falë Aloe vera dhe glicerinë, hidratuese dhe mbrojtëse.
Lëkura parfumohet me delikatesë.
Falë formulës së re të pasuruar me Avocado Perseose®, përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar, peceta e lagura kontribuojnë në përforcimin e barrierës së lëkurës dhe ruajnë pasurinë e saj qelizore.
Pa parabene, pa ftalate, pa fenoksietanol.

Përdorimi

Merrni një pecetë të lagur dhe pastroni me butësi të ndenjurat e bebes, aq shpesh sa është e nevojshme.
Nuk ka nevojë për shpëlarje.

Përbërësit

Aqua (water), Glycerin,
PEG-40 Hydrogenated
Castor Oil,
Polyaminopropyl Biguanide,
Allantoin, Aloe
Barbadensis Leaf Juice
Powder, Potassium Sorbate,
Tartaric Acid, Sodium
Hydroxide, Propylene
Glycol, Persea Gratissima
(Avocado) Fruit Extract,
Saponaria Officinalis
Leaf/Root Extract, Parfum
(Fragrance)