info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Toleriane Ultra Dermallergo Serum

Çmimi:4,000.00 L 3,400.00 L -15%

Serum hidratues dhe qetësues për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Një serum i përqendruar hidraton menjëherë lëkurën deri në 48 orë dhe ndihmon në mbrojtjen nga reaksionet e ardhshme.
Formuluar posaçërisht për lëkurën e ndjeshme, reaktive, të prirur ndaj thatësisë, ndjesisë së dhe kruajtjes.

I përshtatshëm për të gjithë ata persona që janë të prirur ndaj reaksioneve alergjike në lëkurë.
Menjëherë zbut dhe lehtëson lëkurën e irrituar.
Klinikisht e provuar.

Kombinuar me ujë termal La Roche-Posay ( i cili gjithashtu ka veti anti-irrituese) dhe osmolyte, kjo formulë qetëson intensivisht lëkurën dhe i rikthen hidratimin lëkurës.

Përdorimi

Aplikoni serumin në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërësit

AQUA / WATER, DIPROPYLENE GLYCOL, GLYCERINE, BETAINE, PROPANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, PEG-8,
POLYSORBATE 20, PEG / PPG / POLYBUTYLENE GLYCOL-8/5/3 GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER