info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Serozinc Cleansing and Soothing Solution

Çmimi:1,800.00 L 1,530.00 L -15%

Solucion pastrues
dhe zbutës për lëkurë të yndyrshme
150ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Formulim matifikues për lëkurë të ndjeshme. Pastron dhe largon shkëlqimin nga lëkura e yndyrshme. Me sulfat zinku në përmbajtje. Qetëson irritimet dhe zbut lëkurën, ndaj mund të përdoret edhe në rast të irritimeve të lëkurës pas trajtimeve me lazer.
Pa konservues. Pa parfum. Pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë.

Përbërësit

Aqua, Sodium chloride, Zinc Sulphate