info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Hyalu B5 Eyes Anti-Wrinkle Care

Çmimi:3,800.00 L 3,230.00 L -15%

Përkujdesje intensive hidratuese për zonën e syve që redukton vijat e holla të rrudhave dhe përmirëson konturin e syrit
15ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Hyalu B5 është formuluar me një përqëndrim të lartë të vitaminës B5 dhe me dy forma të acidit hialuronik me pesha molekulare të ndryshme.

Nxit procesin e rigjenerimit natyral të lëkurës dhe redukton dukshëm pamjen e vijave të holla të rrudhave dhe rikonturon zonën rreth syve.
Fuqi e lartë hidratuese, për një pamje më të çlodhur.

Tolerancë e lartë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjkisht.
Formuluar specifikisht për sytë e ndjeshëm.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën rreth syve 1-2 herë në ditë, pas pastrimit të fytyrës. Masazhojeni lehtë deri në përthithje të plotë.

Përbërësit

• AQUA / WATER
• GLYCERIN
• BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
• DIMETHICONE
• PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL / APRICOT KERNEL OIL
• PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE
• PANTHENOL
• SILICA
• ISOHEXADECANE
• ZEA MAYS STARCH / CORN STARCH
• PROPYLENE GLYCOL
• HYDROXYPROPYL TETRAHYDROPYRANTRIOL
• CERA ALBA / BEESWAX
• STEARIC ACID
• PALMITIC ACID
• PEG-100 STEARATE
• GLYCERYL STEARATE
• PEG-20 STEARATE
• STEARYL ALCOHOL
• TIN OXIDE
• BIS-PEG-18 METHYL ETHER DIMETHYL SILANE
• SORBITAN OLEATE
• DIMETHICONOL
• SODIUM HYALURONATE
• ARGININE PCA
• SERINE
• MYRISTIC ACID
• ALUMINA
• DISODIUM EDTA
• ISOPROPYL TITANIUM TRIISOSTEARATE
• HYDROLYZED HYALURONIC ACID
• HYDROLYZED LINSEED EXTRACT
• CITRIC ACID
• ACETYL DIPEPTIDE-1 CETYL ESTER
• TOLUENE SULFONIC ACID
• POLYSORBATE 80
• ACRYLAMIDE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE COPOLYMER
• BHT
• PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
• SODIUM BENZOATE
• PHENOXYETHANOL
• BENZOIC ACID
• CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES
• CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE
• MICA