info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Anthelios Lait Hydratant SPF 30 +

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Qumësht hidratues, mbrojtës ndaj diellit me faktor 30+.Formuluar për lëkura të ndjeshme. Paketim ekologjik.
250ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

250 ml

Skin Type

,

Spf

Suitable For

Specific For

,

Përshkrimi

Qumësht me faktor të lartë mbrojtës dhe efekt hidratues. Parandalon stresin oksidativ të gjeneruar nga rrezet infra të kuqe dhe ndotja.
Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme dhe reaktive.
Testuar oftalmologjikisht.Nuk shkakton lotim tek sytë. I përshtatshëm edhe për mbajtësit e lenteve të kontaktit.
Mbrojtje UVA / UVB SPF 30+
Nuk lë njolla të bardha.
Rezistent ndaj ujit, rërës dhe djersitjes.
Paketim ekologjik që mbron mjedisin dhe botën detare.

Përdorimi

Aplikojeni produktin përpara ekspozimit në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë për mbrojtje maksimale.

Përbërësit

Aqua, C12-15 Alkylbenzoate, Glycerin, ethylhexyl salicylate, Titanium Dioxide, Butyl methoxydibenzoylmethane, Bi-Ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, Propylene Glycol, Dimethicone, Octocrylene, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Potassium cetyl phosphate, Nylon-12, Ethylhexyl Triazone, Aluminum Hydroxide, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Butylparaben, Capryl Glycol / Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Disodium EDTA, Drometrizole Trisiloxane, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, PEG-100 Stearate, Phenoxyethanol, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Tocopherol, Triethanolamine.