info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Stick Foundation 07 – 07

Çmimi:4,620.00 L 3,696.00 L -20%

Fondotintë në formë sticku 7.5ml

Spastroje
0
1
2
3
4
5
6
7


Informacion shtesë

Nuanca

00, 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

I përshtashëm për çdo lloj lëkure dhe i disponueshëm në 8 nuanca të ndryshme, ky formulim është zgjidhja e duhur, për të uniformizuar ngjyrën e lëkurës dhe fshehur shenjat e lodhjes.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E me veti ushqyese dhe antioksiduese.
Ka një teksturë kremoze dhe të butë.
Pa vajra minerale.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në mollëza, ballë dhe
mjekër dhe më pas përhapet me furçën që përmban formulimi.

Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexyl Palmitate, Titanium Dioxide (Nano), Neopentyl Glycol Diheptanoate, Zinc Oxide, Polyethylene, Hydrogenated Sunflower Seed Oil, Methyl MethacrylateCrosspolymer, Polypropylene, Glyceryl Dibehenate, Ethylene Brassylate, Tribehenin, Alumina,Dimethicone, Glyceryl Behenate, Synthetic Fluorphlogopite, Tocopheryl Acetate, Lecithin,Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Citric Acid, CaprylylGlycol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 77492 (Iron Oxides), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci 77499 (Iron Oxides)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping