info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

  • Transport FALAS për çdo porosi në Tiranë & për porosi mbi 4000 L në Shqipëri | Dërgesë e shpejtë | Paguaj në dorëzim ose me kartë | Paguaj me këste me Iute |

Kategoritë

Showing all 14 results

Ofertë!
-5%

Kokoso Baby Natural Baby Brush

Furcë e butë për krehjen e flokëve.  
1,600.00 L 1,520.00 L -5%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Defence Color Foundation Brush

Furcë për aplikimin e fondotintave likuide, kremoze dhe kompakte.
3,500.00 L 2,800.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Bionike Color Compact Blusher

Furçë e përshtatshme për të vendosur blush-in në mollëza.
2,050.00 L 1,640.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

Tommee Tippee Closer To Nature Bottle and Teat Brush

Furçë për larjen e biberonëve
1,100.00 L 990.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Youth Lab Beauty Tools

Furçë pastruese për fytyrën dhe qafën 1 copë
1,100.00 L 880.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Furçë biberonësh

Furçë biberonësh që rrotullohet 360 gradë
900.00 L 810.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-10%

NUK Furçë biberoni me sfungjer

Furçë biberoni me sfungjer për larjen e shisheve të biberonave Paketim x 1 copë
800.00 L 720.00 L -10%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Oval Foundation Brush

Furçë ovale për aplikimin e fondotintës
4,900.00 L 3,920.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Flat Powder Brush

Furçë për aplikimin e pudrës
5,040.00 L 4,032.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Eyebuki Eyeshadow Brush

Furçë për aplikimin e toneve të syve
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Double Eyeshadow Brush

Furçë e dyfishtë për aplikimin e toneve të syve
3,950.00 L 3,160.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Concealer Brush

Furçë për përhapjen e korrektorit
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë
Ofertë!
-20%

Korff Cure Make Up Classic Eyeshadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve
3,080.00 L 2,464.00 L -20%
Shtoje në shportë

Dr. Brown’s Bottle brush

Dr. Brown’s furcë pastruese e shisheve të biberonit
800.00 L
Përzgjidhni mundësi