info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Fluid Fondation Lifting Effect

Çmimi:2,674.00 L3,276.00 L

Fondotintë fluide me efekt lifting.
30 ml

Spastroje
1
2
3
4


Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Nuanca

1, 2, 3, 4

Përshkrimi

Fondotintë fluide me teksturë të lehtë, e cila siguron një efekt lifting të menjëhershëm, duke ruajtur pamjen natyrale të lëkurës.

– Mbulim mesatar.
– Mbush rrudhat e holla dhe zbeh vijat e theksuara të mimikës.
– Minimizon imperfeksionet duke siguruar mbulim të plotë, por natyral.
– I pasur me acid hialuronik dhe vitaminë E.

Pa fragrancë.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikojeni në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Alcohol Denat., PEG-10 Dimethicone, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, PEG-4, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-4 Isostearate, Trimethylsiloxysilicate, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Synthetic Fluorphlogopite, Aluminum Hydroxide, 1,2-Hexanediol, Tocopheryl Acetate, Cetyl Dimethicone, Silica, Stearoyl Inulin, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Disodium Phosphate , Sodium Phosphate, Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Disodium EDTA, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping