info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Compact Eyeshadow – 12

Çmimi:1,155.00 L1,540.00 L

Make up në formë pluhuri kompakt për zonën e syve

Spastroje
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12


SKU: KO189
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formë pluhuri, i pranishëm me një sërë nuancash, me të cilat mund të krijoni gjithmonë pamje të ndryshme.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
Mund të përdoret dhe nga persona që mbajnë lente apo që kanë sy të ndjeshëm.

Përdorimi

Aplikohet në qepalla nëpërmjet furçës ose dhe me dorë.

Përbërësit

Mica, Talc, Distarch Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Silica
Dimethyl Silylate, Synthetic Fluorphlogopite, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, CI 77891 Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping