info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Custom Magnetic Palette For Eyeshadow

Çmimi:1,820.00 L 1,365.00 L -25%

Kuti për tonet e syve

Stock: Ka stok

SKU: KO049
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Kuti e përshtatshme për të vendosur tonet e syve.
Përmban:
-një pasqyrë;
-një sfungjer të dyfishtë, i nevojshëm për të aplikuar tonet e syve;
-hapësirë për tre tone sysh.
Zë pak hapësirë, lehtësisht e transportueshme dhe komode në përdorim.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping