info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Biorevitalizing HA

Çmimi:11,270.00 L 7,889.00 L -30%

Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Serum ridensifikues dhe ristrukturues që vepron fuqishëm tek shenjat kryesore të moshës:

-humbjen e elasticitetit dhe qëndrueshmërisë
-ngjyrën e zbehtë
-dehidrimin

I pasur me 5 Faktorë të Rritjes dhe Acid Hialuronik, ky serum ristrukturon lëkurën dhe e bën atë më të hidratuar, me shkëlqim dhe më të fortë pas çdo aplikimi.

Përdorimi

Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycereth-26, Butylene Glycol, Isodecyl Neopentanoate, Allantoin, Hydroxyacetophenone, Squalane, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glutamine, Lecithin, Lactic Acid, Bacillus/Folic Acid Ferment Filtrate Extract, Caprylyl Glycol, Sh-Oligopeptide- 1, Sh-Oligopeptide-2, Sh-Polypeptide-1, Sh-Polypeptide-11, Sh-Polypeptide-9, Nicotiana Benthamiana Hexapeptide-40 Sh-Polypeptide-76, Niacinamide, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Silica, 1,2-Hexanediol, Tetrasodium Glutamate Diacetate; Cetyl Alcohol, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping