info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Shampooing Mangue (Mango) 200 ml & 400 ml

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me mango për flokë të dobët e  të thatë 200ml &  400ml.
Clear


SKU: KL007

Additional information

Pershkrimi

Në  sajë të gjalpit të mangos që përmban kjo shampo ushqen flokët e thatë pa i dobësuar. I zbut ata dhe u jep atyre shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MIPA, Cocamidopropyl Betaine, Tea Cocoyl Hydrolyzed Collagen, Propylene Glycol, Butylparaben, Citric Acid, Ethylparaben, Fragance, Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Isobutylparaben, Mangifera Indica, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, CI 19140, CI 15985.