info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Klorane Shampooing Granade (Shega)

Çmimi:L1,300.00L2,100.00

Shampo me shegë për flokë të lyer 200ml & 400ml.

Clear


SKU: KL006

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

,

Suitable For

Pershkrimi

Formulim i pasur me ekstraktet e shegës. I përshtatshëm për të gjithë llojet e flokëve të lyer. Në sajë të përbërësve që ka ruan ngjyrën dhe shkëlqimin e saj. Riparon flokun, e bën atë më të shëndetshëm dhe me më shumë shkëlqim. Pa silikon.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Nuk duhet të përdoret 3 ditët e para pas lyerjes së flokëve.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Cocamide Mipa, Propylene Glycol, Alcohol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Propylparaben, Punicum Granatum Exract, Red 40 (Cl 16035), Sodium Hydroxide.