info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Vinergetic C+ Soin 3-en-1 Vitamine C Anti-fatigue

Çmimi:5,160.00 L 4,644.00 L -10%

Përkujdesje hidratuese në formë kremi me vitaminë C dhe veprim kundër ndotjes.
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Hidratuesi Vinergetic C+ rikthen hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës, duke e mbrojtur njëkohësisht nga ndotja.

Acid hialuronik: 100% me origjinë natyrale, qetëson dhe hidraton lëkurën.
Polifenolet: Ekstrakte të farave të rrushit me veti antioksiduese që bllokojnë 100% të radikaleve të lirë.
Vitaminë C+

97% përbërës me origjinë natyrale.
Pa aromë.
Produkt vegan.

Përdorimi

Aplikoni kremin në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, SILICA, HEXYLDECANOL, HEXYLDECYL LAURATE, HEXYLDECYL STEARATE, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, METHYLPROPANEDIOL, ARACHIDYL ALCOHOL, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, C12-16 ALCOHOLS, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BEHENYL ALCOHOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE, HYDROGENATED LECITHIN, LAURYL GLUCOSIDE, PALMITIC ACID, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, CITRIC ACID, PHENYLPROPANOL, PICEA ABIES WOOD EXTRACT, 1,2-HEXANEDIOL, SODIUM PHYTATE, CI 77491 (IRON OXIDES), BIOSACCHARIDE GUM-4

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping