info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avène Cleanance Women Soin Nuit Lissant

Çmimi:3,400.00 L 2,720.00 L -20%

Trajtim nate për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike.
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

, ,

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtim i specifikuar për përdorim gjatë natës, i cili ndihmon në minimizimin e shenjave të dukshme, imperfeksioneve dhe kontribuon në përmirësimin e strukturës së lëkurës.
Për lëkurë adulte me imperfeksione dhe tendencë akneike.

Kombinimi unik i përbërësve për efikasitet maksimal:
• Retinaldehid (Pro-Vitamina A): Derivat i vitaminës A ,i cili ndihmon në pastrimin e poreve, reduktimin e shenjave të mbetura dhe ka efekt anti-rrudhë.
• Synovea: përbërës aktiv me efekt antioksidues.
• X-Pressin: njëtrajtëson teksturën e lëkurës.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. ISODODECANE. DIMETHICONE. GLYCERIN. PENTYLENE GLYCOL. PROPYLENE GLYCOL. WATER (AQUA). SQUALANE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. HEXYLRESORCINOL. 1,2-HEXANEDIOL. ALGIN. ARACHIDYL ALCOHOL. ARACHIDYL GLUCOSIDE. BEHENYL ALCOHOL. BENZOIC ACID. BHT. CAPRYLYLGLYCOL. CARBOMER. DIMETHICONE CROSSPOLYMER. DIMETHICONOL. FRAGRANCE (PERFUME). HYDROGENATED POLYISOBUTENE. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM. ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. BUTTERFLY. PEG-7 TRIMETHYLOLPROPANE COCONUT ETHER. RED33 (CI 17200). RETINAL. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE. STEARYL ALCOHOL. TITANIUM DIOXIDE (CI77891). XANTHAN GUM.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping