info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Sale!

Avene Cleanance Masque

Çmimi:L2,400.00 L1,680.00 -30%

Cleanance, Maskë pastruese 50ml
Maskë pastruese dhe uhqyese për fytyra më tendencë të yndyrshme

Stock: In stock

SKU: AV025

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Action

,

Pershkrimi

Maskë me veprim të trefishtë. Pastron rrenjësisht  fytyrën, largon yndyrën dhe ka veprim gërryes. I jep lëkurës pamje uniforme dhe e zbut atë. Ndihmon në rigjenerimin e zonave të dëmtuara të lëkurës. Pa sapun, pa paraben, pa gluten, pa sojë, hipoalergjike.

Perdorimi

Aplikohet në fytyrë të thatë dhe lihet për 5 minuta, Njomen duart dhe masazhohet fytyra, Më pas shpëlahet me ujë të bollshëm, Mund të aplikohet një ose dy herë në javë në varësi të llojit të lëkurës,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , TRIETHYLHEXANOIN, KAOLIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, GLYCOLIC ACID, WATER AQUA , CYCLOMETHICONE, SODIUM HYDROXIDE, POLYETHYLENE, CETEARETH,33, CAPRYLIC CAPRIC GLYCERIDES, TITANIUM DIOXIDE CI 77891 , ZINC GLUCONATE, BISABOLOL, CETRIMONIUM BROMIDE, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, PYRIDOXINE HCL, SALICYLIC ACID, XANTHAN GUM,