info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Avene Cleanance Gel Nettoyant

Çmimi:L2,100.00L2,700.00

Xhel pastrues për lëkurë të yndyrshme & akneike për fytyrën dhe trupin

Clear


Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Action

Masa

200 ml, 400 ml

Përshkrimi

Xhel shkumues pa sapun. Pastron lëkurën dhe largon yndyrën e tepërt prej saj. Zbut, qetëson dhe ruan ekuilibrin e lëkurës. Pa paraben, pa sapun.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të njomë, Masazhohet zona ku është aplikuar dhe më pas shpëlahet plotësisht,

Përbërësit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , WATER AQUA , SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ZINC COCETH SULFATE, POLYSORBATE 20, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH,60 MYRISTYL GLYCOL, PEG,40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, GREEN 5 CI 61570 , LAURIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, YELLOW5 CI 19140 , ZINC GLUCONATE