info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Avene Cicalfate Creme reparatrice

Çmimi:L1,600.00

Cicalfate, Krem riparues 40ml
Krem riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

Stock: In stock

SKU: AV017

Additional information

Brand

,

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, , ,

Action

, , ,

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të gjitha moshat dhe për zona të ndryshme të trupit: fytyrë, trup dhe buzë.

Perdorimi

Lahet fytyra, thahet dhe vendoset kremi vetëm në zonat e dëmtuara.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM , HYDROGENATED VEGETABLE OIL, GLYCERIN, ZINC OXIDE, PROPYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL,2 SESQUIISOSTEARATE, PEG,22 DODECYL GLYCOL COPOLYMER, ALUMINUM SUCROSE OCTASULFATE, ALUMINUM STEARATE, BEESWAX CERA ALBA , COPPER SULFATE, MAGNESIUM STEARATE, MAGNESIUM SULFATE, MICROCRYSTALLINE WAX CERA MICROCRISTALLINA , WATER AQUA , ZINC SULFATE